Hide menu
Recently opened

Hide

Contact

Hide

Portal operator
Ческа-Липа, Чехия
telephone
+420 603 853 637
email
lilancz11@gmail.com
Online consultant
Proposals

Hide

Sale (24)
Property (22)
Projects (1)
Lease (0)
Property (0)
Staff

Show

Portal profile

Show

Hide menu
Show/Hide

Login in portal > Log in Register

CZ. 00008787 - Lilan s.r.o. > Cargo transportation
I am interested cargo transportation


Stěhování bytů


Nabízíme Vám kompletní stěhovací služby. Přestěhujeme Vás do nového domova rychle a na profesionální úrovni. Zapomeňte na stres a nechte všechno na nás. Stěhujeme od malých bytů až po velké firmy.
Zlikvidujeme to co již nepotřebujete a, že se toho při takovém stěhování najde opravdu hodně, je pravidlo, které máme ověřené dvanáctiletou praxí v oboru. Váš majetek odborně zabalíme do kartónových krabic, vlnité lepenky, nebo bublinkové fólie. Odborně demontujeme lustry, myčky na nádobí nebo pračku a ve Vašem novém domově je opět odborně zapojíme. Nic není v tomto směru problém. Naše posádky jsou vybaveny nejmodernějším nářadím a ochotou Vám vyjít maximálně vstříc. Na způsob přepravy a zacházení s Vaším majetkem můžete po celou dobu realizace stěhování dohlížet
Přesvědčte se, že stěhování bytů umíme stejně skvěle, jako stěhování kanceláří a kancelářské techniky. Kromě stěhování bytů Vám rádi přestěhujeme také klavíry, piána, trezory a další těžké předměty. V případě potřeby zařídíme také stěhování skladů, archivů či knihoven. Neváhejte a využijte našich zkušeností, moderní techniky a vozového parku, a hlavně elánu a nadšení pro věc. Objednejte si špičkové stěhování bytů! Před zahájením stěhování vám nabízíme osobní konzultaci přímo u vás s naším pracovníkem. Dozvíte se jak nejlépe celou akci naplánovat, s jakým předstihem, co všechno je nutné podstoupit, jak mnoho času celá akce zabere  a také předpokládanou cenu. Tato konzultace není zpoplatněna a není pro vás závazná.

Stěhování domů

Každý, kdo se někdy zúčastnil stěhování rodinného domu, ví o jak náročnou a odpovědnou akci se jedná. Zapomeňte na své starosti a obraťte se na naši firmu. Zařídíme vše tak, aby se pro Vás stěhování stalo jednoduchou a příjemnou akcí. Můžete se na nás obrátit se žádostí o radu nebo pomoc nebo nám přenechat celou záležitost včetně detailů. Stěhování tak bude v rukou profesionálů a Vy budete zbaveni všech nepříjemných povinností s tím spojených. Zkušení, zodpovědní a opatrní pracovníci zabalí Váš soukromý majetek, rozmontují a zabalí nábytek, počítač a ostatní elektroniku. Zaručujeme Vám bezpečnost a neporušenost antikvárního nábytku a předmětů. Vše bude dopraveno bez jakéhokoli poškození. Váš nábytek také rozestavíme ve Vašem novém domě podle Vašich představ, zapojíme bytovou elektroniku, odvezeme odpad. V rámci našich doplňkových služeb Vám můžeme zajistit profesionální výměnu zámků, nebo instalaci alarmu ve vašem novém domově. Nechte starosti s přestěhováním do Vašeho nového domu na nás a budete příjemně překvapeni. Při každém stěhování se vytřídí spousta věcí, které již nejsou potřebné nebo jsou poškozené, rozbité nebo poničené. Pokud si budete přát, tyto věci odvezeme a zařídíme jejich ekologickou likvidaci.

Stěhování firem

Pokud před vámi stojí tato stěhovací, firemní výzva je lépe na nic nečekat a připravit se předem pomocí schůzky s naším pracovníkem.  Dozvíte se tak o průběhu celé akce, předem se domluvíte na časovém rozpětí a bude vám vyhotoven celistvý harmonogram.
Dokážeme zabezpečit stěhovací služby pro malé i velké společností včetně celkového harmonogramu. Zajistíme stěhování i po 16:00 hodině, nebo v noci. Vaše firma nepřeruší provoz a tím dojde k optimalizaci nákladů na celkové přesídlení Vaší firmy.
Bezprostředně před stěhováním naši vyškolení pracovníci odpojí počítačovou techniku, rozmontují nábytek, vše pečlivě zabalí do speciálních balicích materiálů a popíší. To urychlí bezproblémové fungování vaší firmy na novém místě.
Můžeme také zabalit vaše firemní dokumenty a nepotřebné skartovat. Dále zabezpečujeme ekologickou likvidaci kancelářského zařízení a výpočetní techniky.
Naše stěhovací služby obsahují také profesionální stěhování kanceláří. Dokážeme Vaši kancelář přestěhovat velmi efektivně, rychle a pohodlně. Nevzniknou Vám téměř žádné prostoje v chodu kanceláře a nemusíte se obávat ztráty či poškození vybavení. Využijte stěhování v režii profesionálů nyní!
Stěhování kanceláří zatěžuje firmu z hlediska pozastavení provozu a ztrát tím způsobených. Známe efektivní řešení, která eliminují zmiňované ztráty a výrazně urychlí průběh stěhování kanceláří. Jedná se o plán příprav, samotnou realizaci stěhování firmy a potřebný space plan, který zajistí rychlé a efektivní nastěhování zařízení do nového působiště.
Firmám a společnostem se snažíme celý proces náročného stěhování kanceláří a provozoven maximálně zjednodušit. Po schůzce našeho technika s vedením společnosti a následném zanalyzování potřeb, nabídneme možné varianty stěhování firmy, předložíme kalkulace a začneme vytvářet systematický plán.

Likvidace - pozůstalosti

Pokud se chcete zbavit nepotřebných věcí tyto vyvezeme, ekologicky zlikvidujeme a nemovitosti vyklidíme a uklidíme.
Provádíme kompletní likvidace pozůstalostí včetně úklidu pozemků a roztřídění a odvozu odpadu. Poskytujeme úklidové služby pro soukromé osoby i podniky. Jednorázové i pravidelné úklidy,úklid před kolaudací nebo po stavebních pracích
Proč právě nás? Protože my přijedeme, naložíme a vy se o nic nestaráte . To vše za cenu kontejneru. Pracovni jsou zcela zdarma. Obhlídka našim technikem též zdarma.
Stěhujete se a potřebujete vylikvidovat vše nepotřebné ? Nemáte čas ani chuť se s tím zabývat? Přenechte nám svoje starosti! Rádi za vás vyklidíme vše, na co si vzpomenete.
To vše i víc v krátké objednací lhůtě. Naši pracovníci Vám vyjdou maximálně vstříc.

This site uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. By using this site, you agree to these terms.
Read more
Find users and portals to add to bookmarks bar
Individual
Legal person
Entrepreneur
The self-government
State institution
Full text:
xv
ID:
xv
Name:
xv
Surname:
xv
Phone:
xv
Email:
xv
Company name:
xv
Subdomain:
xv
Add to bookmarks
Create user

Login to account

Create an account
Account information
Profile:
Profile:
v
Profile:
v
Person type:


 
*:
20
*
*
*:
Company profile
*Company Name:
*Phone:
Načtená adresa:
Full address:
100
Create an account - Structural subdivision -
Account information - Structural subdivision
* Select structural subdivision type:
v
Profile:
v
Profile:
v
*:
20
*
*Phone:
Načtená adresa:
Full address:
100
Adding a new ad - Proposal
Adding a new ad - Demand
Publish the advertisement in PDFCreate
INTERNATIONAL REAL ESTATE PORTAL
Information for public informing portal users
INTERNATIONAL REAL ESTATE PORTAL